Замовити дзвінок
Ірландія

Ірландія — це той рідкісний випадок, коли рекламні фото з туристичних каталогів майже програють реальній пишності природи. Ще Ірландію якнайкраще характеризує фантастичну привітність місцевих: іноземному гостю тут не просто допоможуть, а ще й ретельно простежать, щоб він абсолютно ні в чому не відчував труднощів. Секрет національного характеру простий: ірландцю комфортно, лише коли всі довкола щасливі.

Ірландія посідає перше місце у світі за кількістю навчальних закладів на душу населення. При цьому вартість освіти в ній на 20-30% нижча, ніж в інших англомовних країнах. Для іноземних студентів існує безліч способів покрити свої витрати за допомогою стипендій, але більшість із них пропонується на пост-бакалаврському рівні. Підробляти дозволено до 20 годин на тиждень під час навчання та до 40 – під час канікул. Випускникам із країн СНД можна залишитися в Ірландії на строк до 16 місяців без додаткових дозволів, чого має бути достатньо, щоб знайти роботу.

University College Dublin
  • #177 у світовому рейтингу QS
  • Вибір #1 серед студентів Ірландії
  • #177 у світовому рейтингу університетів (QS 2021)
Griffith College

UniPage World University Ranking – 2737

Коледж входить до ТОП-300 вузів світу за версією The World University Ranking 2016

Technological University Dublin

Technological University Dublin знаходиться в десятці найкращих вишів в Ірландії.

Technological University Dublin – один з найвідоміших і найпрестижніших університетів на планеті, що входить у топ 5% у світі

Dublin Business School

Дублінська школа бізнесу (DBS) є найбільшою в Ірландії незалежною установою, що пропонує широкий спектр програм бакалаврату, магістратури та професійних програм у галузі бізнесу, мистецтва та права.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит