Замовити дзвінок
University of Twente
Країна:Нідерланди
Місто:Єнсхеде
Мова:англійська
01 Про Університет

Університет Твенте пропонує комплексні та сучасні програми для здобуття ступеня.

Молодий та інноваційний інститут, UT користується міжнародною повагою в різних областях, від досліджень державної політики та прикладної фізики до біомедичних технологій.

Опитування професорів та студентів показують, що якість досліджень та освіти не має собі рівних. Завдяки одній з найшвидших мереж у світі весь кампус пропонує бездротове підключення до Інтернету та доступ до найбільшої мережі зв’язку в Європі. А оскільки життя – це не лише навчання, єдиний кампус університету в Нідерландах (140 га) має безліч спортивних та культурних об’єктів.

Крім навчальних приміщень та проживання, кампус Університету Твенте пропонує різноманітні послуги психологів, медичний центр, консультантів, релігійні служби, готель, ресторани, бари та багато іншого.

02 Програма

Для іноземних студентів безпосередньо на території кампуса університету Твенте працює Twente Pathway College, на базі якого іноземні студенти проходять підготовчу програму International Foundation Year, без якої не зможуть стати студентами першого курсу.

Студенти отримують додаткову академічну та мовну підготовку. Відразу після цього курсу іноземний студент переходить на перший курс основної програми.

International Foundation Year in Sciences & Mathematics підготує вас до успішного навчання на англомовних програмах бакалаврату UT в галузі інженерії та технологій з найвищим рейтингом. Досвідчені викладачі та керівники UT у своїх галузях навчать вас перетворювати практичні завдання на реальні інженерні рішення, а ви завершите практичні командні проекти, щоб використати своє розуміння теорії для вирішення соціально значущих інженерних проблем.

International Foundation Year in Behavioural & Social Sciences навчить як застосувати науку і математику на практиці в Університеті Твенте. Досвідчені викладачі та керівники UT у своїх галузях навчать вас перетворювати практичні завдання на математичні моделі для пошуку реальних рішень. Ваш підготовчий рік у коледжі Twente Pathway підготує вас до успішної здачі бакалаврату UT у галузі комунікативних наук чи психології.

International Foundation Year in Business & Management

Вам цікаво і вам подобається бути першим? Ви командний гравець із сильним почуттям відповідальності? Тоді бакалавр міжнародного ділового адміністрування може бути для вас правильним вибором. Ви зацікавлені у подоланні розриву між менеджментом та технологіями? Тоді бакалавр у галузі менеджменту, суспільства та технологій може бути для вас правильним вибором.

03 Проживання

THE CAMELOT

Камелот пропонує повністю мебльовані апартаменти-студіо з власною кухнею та ванною кімнатою. На території готелю є такі вигоди, як ігрові кімнати, вітальня, кінотеатр та навчальні кімнати. Існує також тераса на даху, з якої відкривається чудовий краєвид на Енсхеді.
Щомісячні витрати на оренду починаються від 696,95 євро на місяць, включаючи витрати на меблювання та обслуговування.
Пральні машини та сушарки за додаткову плату з оплатою за фактом використання.

XIOR

Xior знаходиться в центрі міста і пропонує повністю мебльовані апартаменти-студіо з власною міні-кухнею та ванною кімнатою. У готелі є різні зручності, такі як лаундж, пральня, учбові кімнати та приміщення для зберігання велосипедів.
Щомісячні витрати на оренду варіюються від 582 до 672 євро, включаючи витрати на меблювання та обслуговування.
ЗА БАЖАННЯ: Доступні комплект постільної білизни, посуд та комплект для чищення, а також роутер TP-Link AC1200 в наявності (замовляйте при бронюванні)

04 Стоимость

International Foundation Year €14,560
Бакалаврат (3 роки) €9,250-10,750 за рік залежно від програми

Зв'язатися з

Консультантом

Залиште заявку і ми з вами зв'яжимось найближчим часом!