Замовити дзвінок
Hague University of Applied Sciences
Країна:Нідерланди
Місто:Гаага
Мова:англійська
01 Про Університет

В університеті прикладних наук Гааги навчається понад 20 тисяч студентів та працює близько 2 тисяч викладачів: завдяки такому мультикультурному середовищу тут готують справжніх лідерів, здатних створити кар’єру у будь-якій точці світу.
Однією з головних переваг університету вважається його міжнародна спрямованість та розвинена система обміну та стажувань у всьому світі.
Університет прикладних наук Гааги надає чудову можливість застосовувати теоретичні знання, отримані під час лекцій на практиці. Студенти стажуються, беруть участь в обмінних програмах. Випускники вишу в інтерв’ю зазначають, що після закінчення університету вони вже мають навички спеціаліста з певним досвідом роботи. Звичайно, це допомагає молодим людям під час пошуку роботи.
Гаага – спокійне, безпечне і дуже комфортне для проживання місто. Його населення становить близько 500 000 чоловік. Гаага – також столиця політичного життя Нідерландів та всієї Європи. Тут знаходиться резиденція королівської родини, Уряд, Верховний Суд та Державна Рада. Багато міжнародних дипломатичних подій також пов’язані з ім’ям цього міста.

02 Програма

Для іноземних студентів прямо на території кампусу Гаазького університету прикладних наук (THUAS) працює The Hague Pathway College, на базі якого іноземні студенти проходять програму першого року основної програми та отримують додаткову академічну та мовну підготовку The International Foundation One. Відразу після цього курсу іноземний студент переходить на другий курс основної програми.

The International Foundation One in Management & Social Sciences готує вас до успішного завершення різних програм на здобуття ступеня в галузі менеджменту та соціальних наук у THUAS. Ці програми включають бізнес, банківську справу, а також поведінкові та соціальні науки.

The International Foundation One in Engineering and Technology складається з трьох семестрів. Ця програма допоможе вам покращити свій англійський та академічні навички. Це також дозволить вам плавно адаптуватися до нового академічного та житлового середовища. Програма підготує вас до успішного завершення програми бакалаврату THUAS в галузі інженерії та технологій з викладанням англійською мовою.

03 Проживання

Всі номери одномісні з окремими ванними кімнатами повністю мебльовані, безпечні і включають кухню з усією необхідною побутовою технікою. Загальні зони включають ігрову кімнату, робочу зону, тренажерний зал та ресторан. Крім того, можуть бути організовані послуги прибирання та комплекти обідів.

Кімнати доступні з 1 вересня та студенти мають звільнити свою кімнату до 30 червня. Щомісячна орендна плата становить приблизно 814 євро, включаючи витрати на меблювання та обслуговування.

04 Ціна

International Foundation One year €12,875
Бакалаврат €8,475 на рік

Зв'язатися з

Консультантом

Залиште заявку і ми з вами зв'яжимось найближчим часом!