Замовити дзвінок
Geneva Business School Spain
Країна:Іспанія
Місто:Барселона, Мадрид
Мова:англійська
01 Про університет

Geneva Business School – приватна міжнародна бізнес-школа з кампусами в Женеві, Барселоні та Мадриді. Перший навчальний заклад мережі було відкрито у 1995 році з метою навчати співробітників для приватних банків Швейцарії. Пізніше школа розширила погляди на власну місію та з 2001 року пропонує курси підготовки, програми бакалаврату, магістратури та докторантури у галузі міжнародної банківської справи та фінансів. У 2012 році було відкрито міжнародну філію в Барселоні, Іспанія – Geneva Business School Barcelona Campus.

Geneva Business School займає 61-е місце у рейтингу 100 найкращих бізнес-шкіл світу за версією журналу CEO та Номер Один серед приватних бізнес-шкіл Швейцарії.
Також школа отримала нагороду “3 Palms of Excellence” від Міжнародного наукового комітету (Eduniversal International Scientific Committee) за вступ до світового рейтингу топ-бізнесу шкіл.

Висока якість навчання у Geneva Business School підтверджена акредитаціями національних та міжнародних організацій:

Міжнародна рада з акредитації для бізнес-освіти IACBE;
Асоціації Акредитованих шкіл Міжнародного бізнесу AASBI;
Швейцарської організації із забезпечення якості EduQua.
Geneva Business School входить до складу Ради з акредитації вищої освіти (Council for Higher Education Accreditation), Швейцарської Асоціації Приватної Вищої Освіти та організації IAU — асоціації вищих навчальних закладів на базі ЮНЕСКО.

Навчання в бізнес-школі GBS занурює студентів у міжнародне освітнє та культурне середовище. У школі навчаються представники понад 60 національностей, які за бажання можуть скористатися можливістю змінити кампус і пройти семестр в одній з філій GBS або партнерських університетах по всьому світу.

Студенти програми бакалаврату зі спортивного менеджменту можуть поєднати академічне навчання зі спортивним та пройти 10 місяців підготовки у Футбольній Академії школи. Також студенти всіх програм бакалаврату, магістратури та докторантури мають змогу отримати додаткову британську кваліфікацію завдяки партнерським відносинам школи з організацією Qualifi.

02 Програма

Бакалаврат зі спеціалізаціями в International Management, Digital Marketing, International Relations, Sports Management, International Finance та Entrepreneurship проводяться в дійсно сучасному міжнародному навчальному середовищі.
Тривалість 3 роки. Початок програм – вересень та лютий

Магістратура International Management – це програма тривалістю півтора роки, призначена для переходу на новий рівень вашого бакалаврату. Крім основних курсів, які дадуть вам міцну теоретичну основу, ви отримаєте спеціалізовану та практичну підготовку. Під час здобуття ступеня магістра ви отримаєте вигоду від проектного навчання, новітніх технологій, індивідуального наставництва та отримаєте унікальний практичний досвід. Отримайте диплом зі знаннями, інструментами та впевненістю, щоб побудувати міцну кар’єру у бізнесі.
Тривалість 1,5 роки. Початок програм – вересень та лютий

Програма MBA Женевської школи бізнесу була розроблена, щоб надати найбільш інноваційну підготовку для майбутнього лідерства. Master of Business Administration дозволяє вибирати курси, які найкраще відповідають вашій професійній ситуації. Завдяки вечірньому навчанню, яке вписується у ваше життя, інноваційним методам навчання, індивідуальному наставництву та унікальним мережевим можливостям, ви розвинете навички управління та вирішення проблем, необхідні для успіху в будь-якому бізнесі.
Тривалість 1,5 роки. Початок програм – вересень та лютий

MBA in Fine Art International Management (FAIM). Отримайте знання високого рівня від професіоналів у всіх галузях управління Fine Art за допомогою новаторської програми FAIM MBA. Geneva Business School розробила першу комплексну програму MBA для Fine Arts Industry. Сім спеціалізованих бізнес-курсів викладають провідні експерти та практики у світі образотворчого мистецтва. Розвивайте розуміння бізнесу образотворчого мистецтва за допомогою різноманітної програми, що включає фінанси, право в галузі мистецтва, історію мистецтва, дотримання нормативних вимог та відмивання грошей (AMLA), маркетинг, управління бізнесом, технології та логістику.

03 Проживання

Варіанти проживання:

студентська резиденція
оренда квартири
приймаюча сім’я

04 Ціна

Внесок за подання заяви: EUR 150 (не повертається, сплачується при поданні заяви)

Адміністративний збір: EUR 1,900 (одноразовий збір)

Вартість навчання за семестр: EUR 6,950 (3-річна / 6-семестрова програма)

Зв'язатися з

Консультантом

Залиште заявку і ми з вами зв'яжимось найближчим часом!