Замовити дзвінок
EU Business School Switzerland
Країна:Швейцарія
Місто:Женева, Монтре
Мова:англійська
01 Про школу

В Швейцарии EU располагает двумя кампусами – в Женеве и Монтре.

Рік за роком Женева входить до міст з найвищим рівнем життя. Студенти Женевського кампусу European University мають унікальну можливість навчатися та жити в одному з найкрасивіших міст світу.

Кампус знаходиться у центрі Женеви, на березі Женевського озера. Розташування не тільки мальовниче, а й дуже зручне – всього за п’ять хвилин пішки від фінансового центру міста та його головної торгової території. Студенти женевського кампусу мають можливість знайомитися зі своєю майбутньою професією безпосередньо в офісах міжнародних компаній, які розташовані неподалік університету, оскільки це входить до навчального плану багатьох програм. Акцент на практику дає студентам унікальний досвід.

Поруч з кампусом розташований цілий набір еклектичних женевських кафе та ресторанів, а за 10 хвилин пішки – одна з найбільших міських бібліотек. Приблизно чверть території міста займають парки.

З іншого боку Женевського озера, в Монтрі, біля підніжжя величних Альпійських гір, розташований ще один швейцарський кампус EU. Монтре – живе та веселе курортне місто з великою кількістю іноземних студентів, безліччю ресторанів, барів та парків у кроковій доступності від кампусу. Монтре відомий також своїми культурними фестивалями, наприклад Montreux Jazz Festival або Різдвяним ярмарком. У центрі міста можна знайти статую Фредді Мерк’юрі, який провів кілька останніх років життя.

Перевага EU Business School – наявність кампусів у різних країнах світу: у Швейцарії (Женева та Монтре), в Іспанії (Барселона) та Німеччині (Мюнхен). Студенти можуть навчатися з різних країн, вступити на партнерську програму до зарубіжних університетів, розвинути глобальне мислення та набути унікального досвіду взаємодії з професіоналами у своїй галузі.

Університет надає унікальну можливість навчатися англійською мовою. При цьому студенти вивчають ще як мінімум дві мови.

EU Business School має програми подвійних дипломів з університетами Великобританії – University of Derby та University of Roehampton London та з іспанським університетом UCAM-Universidad Catolica de Murcia. Програми МВА займають лідируючі позиції у ряді університетських рейтингів: QS Top MBA, Capital mafazine, QS MBA Guide, QS Stars, CEO Magazine та ін.

02 Програма

Foundation-1 рік

Бакалаврат – 3 роки

Майстер – 1 рік

МВА – 1 рік

03 Проживання

Студентам EU Business School Geneva пропонується допомога у підборі найбільш оптимального варіанту проживання.

В середньому для того, щоб винайняти квартиру або апартаменти в Швейцарії на місяць, потрібно близько 1000 CHF, а додаткові витрати становитимуть від 1000 CHF на місяць.

Проживання в Іспанії чи Німеччині коштуватиме трохи дешевше: оренда житла складе близько 500 євро на місяць, а додаткові витрати – від 500 євро.

04 Ціна
Підготовка до ВНЗ від 6800 €
Бакалаврат – від 25600 €
Магістратура від 13800 €

Зв'язатися з

Консультантом

Залиште заявку і ми з вами зв'яжимось найближчим часом!