Замовити дзвінок
США

США – країна можливостей. І щороку десятки тисяч людей з усього світу приїжджають до США вивчати англійську – з метою подальшої освіти, кар’єрних перспектив, або просто цікавості та подорожей. Америка – дуже різноманітна, завдяки своїй величезній території та мультикультурному населенню. Яке місто ви б не обрали: жвавий Нью-Йорк, курорти Майямі чи улюблений туристами Лос-Анджелес, ви проведете час незабутньо.

Louisiana State University 

Louisiana State University – державний дослідницький університет, провідний вуз штату Луїзіана.

Louisiana State University розташований у Батон-Руж, столиці штату Луїзіана, на березі річки Міссісіпі. Місто входить до топ-100 міст зі зростання зайнятості (Forbes).

Серед викладачів університету Луїзіани — два володарі Пулітцерівської премії та лауреат програми Фулбрайта.

33 студенти вишу стали володарями престижних стипендій Маршалла, Голдуотера, Родса та Трумена.

University of Illinois Chicago

Входить до Топ 25 Державних Університетів у США.

Times Higher Education World University Rankings 2021 Рейтинг: 251–300

Auburn University

#97 у списку найкращих університетів Америки (U.S. News & World Report, 2021)

В Auburn University навчалися генеральний директор компанії Apple Тім Кук, співзасновник Вікіпедії Джиммі Вейлс, колишній астронавт NASA Джим Восс, суддя Верховного суду Джорджії Харольд Мелтон, лауреат премії Оскар актриса Октавія Спенсер.

Florida International University

Florida International University – єдиний державний дослідницький університет у Майамі. ВНЗ є другим за величиною у Флориді та шостим у США.

Флоридський міжнародний університет закінчили президент S Group Advisory Адаліо Санчес, професор економіки Harvard University Кармен М. Рейнхарт, генеральний директор Sandals Resorts International Адам Стюарт, лауреати Пулітцерівської премії Ліз Бальмаседа і Менні Гарсія.

Arizona State University

Університет займає 3-е місце у світі за рівнем зв’язків студентів із роботодавцями (QS World Graduate Employability Rankings 2020)

University of Utah

– №110 у списку найкращих університетів країни (US News and World Report, 2018)

– №61 у списку найкращих інженерних програм бакалаврату (US News and World Report, 2018)

– входить до топ-15 вузів для вивчення підприємництва (The Princeton Review)

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит

Здобуття вищої освіти за кордоном

Привіт, юний друже! Замислюєшся про вищу освіту за кордоном? Не дарма, адже це гарантія цінного досвіду, нових знайомств та успішної кар’єри. Однак, це дороге задоволення супроводжує маса стресів. Розглянемо Детальніше що ж таїть у собі ця приваблива перспектива.

Переваги освіти за межами України

Як висловлювався Наполеон Хілл, один із ключових авторів про успіх, єдині реальні межі — ті, які людина встановлює собі сама. Освіта за кордоном дарує безліч нових відкриттів, розширює наші внутрішні рамки та пропонує тобі широкомасштабні можливості. А чому?

1. Більше практики

За кордоном система освіти влаштована таким чином, що основна мета – користь від здобутих знань та умінь. Акцент робиться як на успішність, а й застосування знань на практиці. Студенти працюють над реальними проектами, а за визначні досягнення отримують грошові винагороди. Наприклад, у University of East Anglia щороку проходить величезна кількість професійно-орієнтованих заходів, де ти зможеш взяти участь та проявити себе!

2. Реальні перспективи працевлаштування

У США та країнах Європи іноземним студентам надається величезний спектр пропозицій з працевлаштування: завдяки партнерству ВНЗ у ділових та профільних сферах ти зможеш не тільки вирушити на стажування чи семестрову практику до ТОПових компаній, але й успішно знайти роботу до закінчення навчання. А найприємніше – тобі в цьому сприяють.

3. Спеціальності майбутнього

Бізнес-освіта, IT-сфера та нейробіологія – це мала частина існуючих за кордоном напрямків. Що вже казати про оснащеність лабораторій у закордонних університетів? Наприклад, студенти Newcastle University проводять експерименти з біоінженерії, а в університеті Exeter можна проводити дослідження у величезній астрономічній обсерваторії. У вітчизняних ВНЗ такі сучасні спеціальності поки що розвинені на низькому рівні.

Із чим доведеться зіткнутися?

Переваги навчання за кордоном зрозумілі і незаперечні, але ми як реалісти повинні розуміти, що існують труднощі. Як то кажуть, попереджений — отже, озброєний. Розглянемо докладніше.

1. Вартість

Семестр навчання коштуватиме щонайменше $7300, (з урахуванням що в рік ми навчаємось 2 семестри на бакалавріаті та 3 на магістратурі). Не забуваємо про проживання та трансфер. Тішить, що ці вкладення обов’язково окупляться: початкова зарплата молодих іноземних фахівців становить близько 2 тис доларів, а в інженерів — значно більше.

2. Країна

Дуже складно визначитися з конкретним навчальним закладом, адже тільки в США їх налічується близько 5 тисяч, що тут говорити про інші країни?

Щоб визначитися з місцем навчання, сформулюй найважливіші критерії відбору. Зверніть увагу на те:

– які стажування та практики тобі можуть запропонувати;
– загальні умови проживання у країні;
– можливість суміщення роботи та навчання;
– Відношення до іноземців;
– які шанси отримати роботу з обраної спеціальності;
3. Мова

Важливо, щоб майбутнє мовне середовище не було для тебе скрутним, тому знання іноземної мови та вміння спілкуватися нею обов’язково. Май на увазі, під час вступу належить складати міжнародний іспит. До речі, для прокачування твоїх мовних навичок Educat пропонує тобі мовні курси прямо в навчальних центрах країн США, Великобританії, Німеччини та Франції.

4. Особливості

Коли плануєш вступ, слід пам’ятати, що шлях до іноземного навчального закладу після закінчення школи в Україні для тебе закритий. (У більшості європейських країн школярі навчаються 12-13 років). То як же бути в такому випадку?

– Пройти навчання у вищій школі (2 роки) за програмою підготовки для іноземців, а потім вступити до університету.
– Вступити до вітчизняного ВНЗ, закінчити 1-2 курс і перевестися в бажане місце за кордоном на 1 курс.
Будь готовий, при вступі на тебе чекає безліч формальностей – переклад диплома та атестата, написання мотиваційних листів, рекомендації від викладачів.

Чому варто обирати компанію Educat?

Експерти Educat не перший рік допомагають співвітчизникам примножити свої таланти, стати більш відкритими та кваліфікованими завдяки освітнім програмам за кордоном. А що ще?

1) Ми допоможемо тобі покращити мовні навички для комфортного навчання за кордоном. Ми маємо величезний вибір курсів з адаптацією під реальні умови.
2) Ми заощадимо твої час, сили та нерви, взявши всю роботу з підбору найбільш підходящої програми на себе.
3) Наша команда сприяє у всіх питаннях, пов’язаних із оформленням документації.
Більшість молодих людей мріє про можливість навчання за кордоном, але їх мучать сумніви та страхи, адже попереду нове місто та люди, високі вимоги, труднощі. Від страхів ми не можемо позбавити, але Educat може полегшити цей тернистий шлях. Ти ще сумніваєшся? Залишай заявку, і ми допоможемо з ухваленням найбільш виваженого рішення.

Компанія “Едукет”