Замовити дзвінок
Кіпр

Кіпр вважається однією з найкращих країн Європи, однією з найбезпечніших країн, а також однією з країн з теплим кліматом. Втомившись від навчання, студенти завжди зможуть знайти як цікаво провести час та відпочити. А середня річна температура 25 градусів, найчистіші пляжі та середземноморська кухня дозволяє повністю поринути в атмосферу туристичних містечок.

З недавнього часу острів Кіпр приєднався до Європейського союзу, за рахунок чого в країну почала приїжджати велика кількість іноземних студентів, зокрема за програмами обміну між університетами – партнерами. Окрім цього, іноземців приваблює можливість навчання англійською мовою. Інша мова, якою розмовляють на Кіпрі – грецька, проте англійською говорять чимало місцевих жителів, що значно полегшує життя для приїжджого.

Більшість вищих навчальних закладів Кіпру тісно співпрацюють з багатьма місцевими та міжнародними компаніями, які беруть студентів на практику та найкращим пропонують працевлаштування та подальше кар’єрне зростання.

European University Cyprus

European University Cyprus – один із лідируючих навчальних закладів Кіпру, що входить до топ-5 найкращих університетів у національному рейтингу.

 

University of Nicosia

Університет Нікосії отримав 4 зірок від рейтингу QS Stars University Ratings, а також 5 зірок за розвиток сфери дистанційної освіти. Примітно, що University of Nicosia один із перших університетів у світі, який почав пропонувати академічні програми у сфері блокчейну та криптовалют.

Cyprus International University

Кіпрський міжнародний університет розташований на Північному Кіпрі, неподалік столиці Нікосії. Заснований у 1997 році, університет пропонує понад 100 програм на здобуття ступеня студентам з більш ніж 100 країн.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит