Замовити дзвінок
Чехія

Що спадає на думку, коли ми говоримо про Чехію? Це готичні шпилі Праги та празькі вулички, це стародавній Карлів міст через Влтаву, це сотні замків та костели у затишних старовинних містечках. Чехія – це атмосфера спокою та тиші, привітність та неспішність місцевих жителів, розміреність життя, гарні природні краєвиди. Цікаво, що країна також є однією з найбезпечніших у Європі та тут один із найнижчих рівнів корупції.
Сьогодні в Чехії навчаються студенти з 48 держав, причому серед них чимало американців, англійців, німців, австрійців та представників інших країн із високим рівнем соціально-економічного розвитку. Цьому сприяє високий міжнародний авторитет чеських вишів, міжнародне визнання їхніх дипломів і, що найважливіше, якість підготовки фахівців, які потрібні в усьому світі.

Prague City University (Prague College)

Раніше відомий як Prague College, університет прийняв свою сучасну назву Prague City University у 2021 році.

University of New York in Prague

Наші програми бакалаврату та магістратури акредитовані відомими європейськими та американськими акредитаційними органами. Акредитація вашого ступеня надзвичайно важлива, тому що вона впливає на цінність та визнання вашого диплома в академічному світі та на вашу майбутню кар’єру. Акредитація – це гарантія якості отримуваної вами освіти.

Association освітній центр

Якщо студент вступає до престижного державного Празького ВНЗ (Карлів Університет, Вища школа Економіки, Чеський технічний Університет, AMU або UMPRUM), має після першого курсу середній бал 1,2 і 65 повних кредитів, то на другому курсі Association щомісячно виплачує  100 евро!

Міжнародний Союз Молоді

Міжнародний Союз Молоді – це союз організацій у сфері освіти, культури та спорту в Чеській Республіці та в усьому світі.
МСМ був заснований у 2007 році в столиці Чехії, місті Прага. За довгі роки роботи гідно зарекомендував себе на ринку міжнародної освіти.
МСМ реалізовує унікальні у світі програми: підготовчі курси, спортивні табори та програми «Подвійних Дипломів». Також у них своя власна літня та річна міжнародна футбольна академія.

Не знайшли що шукали?

Залиште нам запит